1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Fruits Land

Ігровий автомат Fruits Land

Альтернативное название:

Фруктова Країна

Производитель:

Evoplay

 
описание автомата
 
Символами ігрового автомата Fruits Land стали яскраві фрукти. У ньому є спеціальні символи, а комбінації утворюються по 2-х напрямках. Дата випуску - 15.03.2016. Ви можете включити демо-режим і грати в онлайн-апарати безкоштовно, щоб вивчити нюанси геймплея.

Основні параметри моделі

Даний слот від Evoplay Entertainment оснащений 5 барабанами і 9 лініями. На один спін можна поставити від 1 кредиту. Максимальний виграш - 100000 монет. Найбільший коефіцієнт - 4000. Волатильність низька. Теоретичний відсоток повернення автомата Фруктова Країна становить 94,3%. Можна налаштувати звук, включити автоматичний режим і опцію «Turbo Mode» - прискорені обертання. Тут діє система 2-way pay. Це означає, що ланцюжки можуть починатися як з першого, так і з п'ятого барабана. Можна спробувати подвоїти приз в ризик-грі. З 4-х запропонованих на екрані карт треба вибрати ту, яка буде старше відкритою.

Спеціальні знаки та бонус-гра

В ігровому апараті Fruits Land є 2 спеціальні знака - Wild і Bonus. Вайлд замінить собою всі відсутні елементи, крім бонусного. Якщо на дисплеї випаде 3-5 символів Bonus, активується призовий раунд. Там ви побачите 5 рядів фруктів. Під кожною картинкою ховається стрілка або слово «Collect». Стрілка - це просування вгору, «Collect» - закінчення туру. Натискайте на барвисті знаки і вставайте по незвичайній сходах. Чим вище гравець зможе забратися, тим солідніше приз. Фруктова Країна - це слот, де комбінації будуються зліва направо і навпаки, є Вайлд і бонусний тур. Випробуйте всі його функції в режимі онлайн!